FEIN MultiMaster Marine

FEIN MultiMaster Marine

317.02 €
Gamintojas: Fein
Brūkšninis kodas:
Užsakymo numeris:

Produkto aprašymas

 FEIN MultiMaster Marine

 
Universali sistema, skirta apdailos ir remonto darbams su plačiu reikmenų, skirtų jachtų apdailai ir remontui bei jų priežiūrai, pasirinkimu.
 
Aukščiausia kokybė ir stabilumas užtikrinamas metalinės reduktoriaus galvutės, ištisinio rutulinių/adatinių guolių panaudojimo ir variklio, skirto ilgai trunkantiems darbams, dėka.
Greito fiksavimo sistema „QuickIN” skirta patogiam įrankių keitimui, nenaudojant rakto.
Aštuonių briaunų griebtuvas įrankių tvirtinimui, užtikrinantis puikų sukimo momento perdavimą.
Elektroninis sūkių skaičiaus reguliavimas.
Pateikiamas platus priedų, skirtų įvairiems darbams, asortimentas.
Į kainą įskaičiuotas aukštos kokybės plastikinis lagaminas pilnas priedų (beveik) visoms pritaikymo sritims.
Sumontuota sąsaja papildomos įrangos tvirtinimui.
Variklio galia 250 w.
Patogus naudoti dėka „Softgrip”.
 
 
Techniniai duomenys
 
Nominalus naudojamas galingumas250 v
Švytavimas 11 000-20 000
Svoris pagal EPTA 1.4 кg
Kabelis su kištuku 5 m
Kampų šlifavimo plokštelė 80 mm
Instrumento veržtuvasQuickIN
 
Tiekimo komplektacija :
 
 
 šlifavimo plokštė po 5 diskus iš abrazyvinio audinio (K 60, 80, 120, 180)
 FEIN MultiMaster FMM 250 Q
 nusiurbimo įrenginys, 2 žarniniai antgaliai, skersmuo 27 ir 32 mm, 2 pereinamieji antgaliai buitinių dulkių siurblių prijungimui
 Šlifavimo plokštelė perforuota, po 5 šlifavimo lapelius grūdingumas 60, 80, 120 ir 180 perforuota
 pjūklų ašmenų ir šlifavimo įdėklų rinkinys
 Gylio ribotuvas
 tvirto lydinio segmentinė pjovimo juosta
 kietas glaistytuvas
 Po 1 peilį lentjuosčių deniui (4 + 5 mm)
 3 fetriniai poliravimo padai
 2 šepečių antsiuvai
 plastikinis lagaminas
 universali pjovimo juosta E-CUT, bi metaliniai dantys, plotis 44 mm
 pjūklo ašmenys iš greitai pjaunančio plieną
 
 

 FEIN gamintojo garantinis raštas ES šalių naudotojams. 


Visi FEIN elektriniai įrankiai rūpestingai tikrinami taikant griežtus FEIN kokybės užtikrinimo skyriaus reikalavimus.Privatiems pirkėjams (naudotojams) FEIN suteikia dvejų metų, o neprivatiems pirkėjams – vienerių metų garantiją dėl elektros įrankių nepriekaištingo veikimo ir dalių, iš kurių jie pagaminti, garantijos laikotarpį pradedant skaičiuoti nuo pirkimo datos.

3 metų FEIN PLUS garantija: 
Visiems nuo 2005-04-01 pirktiems FEIN elektriniams įrankiams (išskyrus FEIN aukštadažnius elektrinius įrankius, FEIN Tec akumuliatorinius suktuvus, FEIN stabilizatorius, FEIN vamzdžių apdirbimo įrankius, FEIN pneumatinius įrankius, FEIN baterijas ir įkroviklius) suteikiama 3 metų garantija, jei pirkėjas užsiregistruoja per 4 savaitės nuo pirkimo dienos. Pirkėjas pats turi užsiregistruoti internete www.fein.com. Registraciją patvirtina registracijos kvitas, kurį reikia tuoj pat išspausdinti, ir pirkimo kvito originalas, kuriame nurodyta pirkimo data. Pirkėjas registruojamas tik tada, kai sutinka, kad jo pateikti duomenys bus išsaugomi.

Jei gaminys turi apdirbimo arba medžiagos defektų, jis nemokamai suremontuojamas, o tais atvejais, kai remontas neįmanomas, prietaisas nemokamai pakeičiamas nauju gaminiu (jei reikia, paskutinio modelio prietaisu). 

Ši garantija neapima gedimų, kurie atsirado netinkamai naudojant prietaisą, pavyzdžiui, nesilaikant naudojimo instrukcijoje pateiktų nurodymų, veikiant per didele apkrova, prijungus prie netinkamos įtampos arba srovės elektros tinklo, naudojant netinkamus priedus, jei prietaisas nukrito arba jam buvo padarytas kitoks mechaninis poveikis. Taip pat garantija netaikoma prietaisui natūraliai nusidėvėjus dėl naudojimo. 

Šiame garantiniame rašte nurodytas paslaugas teikia tik firma ‘FEIN’ arba tik ‘FEIN’ įgaliotos firmos. 

Teikiant pretenzijas dėl garantijos, turi būti pateikiamas arba atsiunčiamas sugedęs įrankis su pirkimo kvito originalu (kuriame nurodyta pirkimo data ir gaminio pavadinimas). Nepriimami iš dalies arba visiškai išmontuoti elektros įrankiai. 

Sutartimi arba įstatymais nustatytos pretenzijos dėl garantijos gali būti teikiamos nepriklausomai nuo šioje gamintojo garantijoje nustatytų sąlygų. 

Atkreipkite dėmesį, kad 3 metų FEIN PLUS garantija galioja tik tam tikrose šalyse. Šių šalių sąrašą rasite internete adresu www.fein.de/warranty.