Fein multiMaster Start

Fein multiMaster Start

181.50 €
Gamintojas: Fein
Brūkšninis kodas:
Užsakymo numeris:

Produkto aprašymas

 FEIN MultiMaster Start

 

Universali sistema apdailai ir remontui su bazine įranga patiems paplitusiems darbams.
 
 
Visiems, kam reikalingi profesionalūs darbo instrumentai ir aukšti rezultatai apdailos ir remonto metu, su plačiu pritaikymo spektru.
Aukščiausia kokybė ir stabilumas metalinės reduktoriaus galvutės dėka, kiaurinis rutulinių guolių / adatinių guolių naudojimas ir variklio, skirto ilgam darbui, naudojimas.
Aštuonių žvaigždučių griebtuvas instrumento užveržimui su puikiu sukamojo momento perdavimu.
Galingas variklis 250 v.
Elektroninis apsisukimų skaičiaus reguliavimas.
Instrumentu patogu naudotis ergonominės konstrukcijos ir nedidelio svorio dėka. Galima papildomai pristatyti platų pagalbinių priemonių asortimentą.
Greito užveržimo sistema QuickIN patogiam instrumento pakeitimui, nenaudojant rakto.
 
 
Techniniai duomenys
 
Nominalus naudojamas galingumas 250 v
Švytavimas 11 000-20 000
Svoris pagal EPTA 1.4 кg
Kabelis su kištuku  5 m
Kampų šlifavimo plokštelė 80 mm mm
Instrumento veržtuvasQuickIN
 
Tiekimo komplektacija :
 
 FEIN MultiMaster FMM 250 Q
 šlifavimo plokštė po 5 diskus iš abrazyvinio audinio (K 60, 80, 120, 180)
 tvirto lydinio segmentinė pjovimo juosta
 kietas glaistytuvas
 plastikinis lagaminas
 standartinė pjovimo juosta E-CUT su dantų suvedimu, plotis 65 mm
 kieto lydinio brūžiklis
 Segmentinis pjovimo diskas, pagamintas iš greitapjovio plieno
 universali pjovimo juosta E-CUT, bi metaliniai dantys, plotis 44 mm

 

 FEIN gamintojo garantinis raštas ES šalių naudotojams. 


Visi FEIN elektriniai įrankiai rūpestingai tikrinami taikant griežtus FEIN kokybės užtikrinimo skyriaus reikalavimus.Privatiems pirkėjams (naudotojams) FEIN suteikia dvejų metų, o neprivatiems pirkėjams – vienerių metų garantiją dėl elektros įrankių nepriekaištingo veikimo ir dalių, iš kurių jie pagaminti, garantijos laikotarpį pradedant skaičiuoti nuo pirkimo datos.

3 metų FEIN PLUS garantija: 
Visiems nuo 2005-04-01 pirktiems FEIN elektriniams įrankiams (išskyrus FEIN aukštadažnius elektrinius įrankius, FEIN Tec akumuliatorinius suktuvus, FEIN stabilizatorius, FEIN vamzdžių apdirbimo įrankius, FEIN pneumatinius įrankius, FEIN baterijas ir įkroviklius) suteikiama 3 metų garantija, jei pirkėjas užsiregistruoja per 4 savaitės nuo pirkimo dienos. Pirkėjas pats turi užsiregistruoti internete www.fein.com. Registraciją patvirtina registracijos kvitas, kurį reikia tuoj pat išspausdinti, ir pirkimo kvito originalas, kuriame nurodyta pirkimo data. Pirkėjas registruojamas tik tada, kai sutinka, kad jo pateikti duomenys bus išsaugomi.

Jei gaminys turi apdirbimo arba medžiagos defektų, jis nemokamai suremontuojamas, o tais atvejais, kai remontas neįmanomas, prietaisas nemokamai pakeičiamas nauju gaminiu (jei reikia, paskutinio modelio prietaisu). 

Ši garantija neapima gedimų, kurie atsirado netinkamai naudojant prietaisą, pavyzdžiui, nesilaikant naudojimo instrukcijoje pateiktų nurodymų, veikiant per didele apkrova, prijungus prie netinkamos įtampos arba srovės elektros tinklo, naudojant netinkamus priedus, jei prietaisas nukrito arba jam buvo padarytas kitoks mechaninis poveikis. Taip pat garantija netaikoma prietaisui natūraliai nusidėvėjus dėl naudojimo. 

Šiame garantiniame rašte nurodytas paslaugas teikia tik firma ‘FEIN’ arba tik ‘FEIN’ įgaliotos firmos. 

Teikiant pretenzijas dėl garantijos, turi būti pateikiamas arba atsiunčiamas sugedęs įrankis su pirkimo kvito originalu (kuriame nurodyta pirkimo data ir gaminio pavadinimas). Nepriimami iš dalies arba visiškai išmontuoti elektros įrankiai. 

Sutartimi arba įstatymais nustatytos pretenzijos dėl garantijos gali būti teikiamos nepriklausomai nuo šioje gamintojo garantijoje nustatytų sąlygų. 

Atkreipkite dėmesį, kad 3 metų FEIN PLUS garantija galioja tik tam tikrose šalyse. Šių šalių sąrašą rasite internete adresu www.fein.de/warranty.