Kaip įsigyti

Apmokėjimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

Banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, kartu su el.laišku gausite ir sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis. Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite užsakymą. Primename, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime jūsų mokėjimą.

Pristatymas

Prekes galite atsiimti nemokamai mūsų specializuotoje parduotuvėje adresu:  Laisvės pr.117-84, Vilnius.

Prekės pristatomos Internetinės parduotuvės įgalioto atstovo arba per siuntų tarnybą.

Prekės nemokamai pristatomos Pirkėjui įsigyjant prekių už 300 EUR su PVM ir daugiau visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą ir Neringos raj.). Užsakymo sumai esant mažiau kaip 300 EUR taikomas 5 EUR pristatymo mokestis.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Internetinės parduotuvės įgaliotu atstovu patikrinti gautas prekes ir sulyginti su PVM sąskaita – faktūra. Pristačius kurjeriui Pirkėjas privalo patikrinti ar nepažeista pakuotė. Pirkėjui pasirašius Sąskaitą – faktūrą, laikoma kad prekės yra perduotos ir Pirkėjas Internetinei parduotuvei pretenzijų neturi.

Prekės Pirkėjui pristatomos per 2-3 darbo dienas, visoje Lietuvoje.  Siuntimo kaina Lietuvoje  

Grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Prekės Pirkėjui nepatikusios dėl formos, dydžio, spalvos, modelio, komplektiškumo (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis) priimamos iš Pirkėjo ir pakeičiamos per 14 dienų nuo prekės grąžinimo Internetinei parduotuvei.

Prekės turi būti grąžinamos tokioje pakuotėje kokioje buvo pristatytos. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Grąžinant prekes būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Cart
Jūsų krepšelis yra tuščias.